| Hreink : Folytatdott a terembajnoksg az NBII-nek! |
Folytatdott a terembajnoksg az NBII-nek!
2011.12.27. 22:01
A 3-4. fordulval folytatdtak a kzdelmek a kisplys bajnoksgban december 10-n, szombaton a II. ker Kolozsvri Tams utcban lv mfves plyn. Csapatunk a Pinkbull illetve az APEH csapatai ellen lptek plyra.
Els mrkzst a Pinkbull lelkes csapatval vvtuk. Ellenfelnk meglepett bennnket, mert egy szp gllal vezetst szerzett. De ezt nem sokig tudtk tartani, hisz hamar sikerlt glt szereznnk. Aztn mg egyszer kapunkba talltak, de a vge 6-2 a javunkra. G: Tasndi R, Surnyi E, Farkas K, Kkai K, Szirczki E 2.
Msik ellenfelnk az elmlt bajnoksg gyztese, az APEH volt. J mrkzs el nztnk, techniks, j csapat ellen kellett jtszanunk. Kezds utn nem sokkal glt szereztnk, aztn kezddtt a csata, helyzet itt is, ott is, de nem sokkal a flid vge eltt hibnkat kihasznlva egyenltettek. A msodik jtkrszben szintn mi szereztk meg a vezetst, jl is ment a jtk, helyzetek egyms hegyn-htn, de a vgn egy eladott labdbl egyenlteni tudott ellenfelnk a vge 2-2 G: Tasndi R, Szirczki E.
|