|
Gyzelem a nyitnyon
2012.03.21. 10:41
Az NBII-es csapatunk is elkezdte a tavaszt 03.18-n, ellenfelnk a Dorog volt.
Nem szmtottunk knny mrkzsre, hiszen a vendgek megprbltak zrtan vdekezni, s abbl kontrkra ptve a kapunkba tallni.
Az els flidben temrdek helyzetet dolgoztunk ki, de nem sikerlt ezeket rtkesteni. A msodik jtkrszben aztn Major Ilona rvn, megszereztk a vezetst, amit aztn Teleki Bori mg eggyel megtoldott. Ezen kvl mg akadtak helyzetek, de gl mr nem szletett.
A vge 2-0 ide.
Kriston Zs 7,
Bod Zs 6, Nmeth T 6, Ktai L 7, Jakobi Sz 7,
Major I 6, Horvth F 6, Kkai K 6, Plinks R 5
Teleki B 6, Farkas K 6.
Cserk: Szirczki E 5, Komldi 5, Tuza R 0, Tasndi R 0,
Szp volt! Hajr Metis!
Mszros Lszl
|