| Hreink : Veresggel zrta a szezont nagy csapatunk! |
Veresggel zrta a szezont nagy csapatunk!
2012.05.29. 16:01
Elrkezett az NBII-es csapatunk a szezon utols, 18. forduljhoz.
Pcsre a PVSK csapathoz ltogattunk 05.26-n, szombaton.
Csapatunk erre a mrkzsre mr tt nlkl utazott, hiszen a mlt hten bebiztostotta a 3. helyet joncknt.
Jl kezdtnk, a tavasz felfedezettje Plinks Rka, szp temels gljval mr a 10.percben: 0-1. Aztn egy kicsi rvidzrlat, s egyenltettek a hazaiak. A 16.percben:1-1. Az els flid tovbbi rsze rengeteg helyzetet hozott, mind a kt csapat szmra, de gl nem szletett. A msodik jtkrszben egy buta kezezs miatt az 56.percben bntethz jutott a hazai csapat: 2-1. Nem sokkal ksbb a 62.percben egy szgletnl mell fejeltnk, s ezt ellenfelnk kihasznlta: 3-1. Innentl nylt sisakos jtkot kezdtnk jtszani. Ennek meg is lett az eredmnye a 71.percben. Megint Plinks Rka tallt a kapuba. Egy szp egyni megmozdulsbl 3-2. Sajnos a htralv idben mr nem tudtunk glt rgni. A 90.percben egy jl eltallt lvs mg a kapunkba tallt, s ezzel kialaktva a vgeredmnyt: 4-2. gy az szi mrkzshez hasonlan egy izgalmas s glgazdag mrkzsen vagyunk tl. A krnikhoz mg hozz tartozik, hogy korrekt jtkvezetst lthattak a szurkolk.
A PVSK-nak sok szerencst a kvetkez NBII-es idnyben.
Nagyon boldog vagyok, hogy jonc csapatknt a 3. helyre oda tudtunk rni. Csapatunk idn 5 ves. Ez a legszebb ajndk amit kaphattunk.
Ksznm mindenkinek az egsz vet.
HAJR METIS!
ML
|
"buta kezezs"
Csak annyiban kommentlnm, hogy ms lehetsg nem volt. Se lbbal, se testtel, se a kapus, se ms nem rhette el mr a labdt. Az eset utn a jtkvezet bntett tlt, se srga, se piros lapot nem osztott ki. A kezezs reflexbl trtnt amellett, hogy a glt is meg akarta akadlyozni. Nem tagadom! Sajnos a 11-est belttk s nem hagytk ki, mint amire vrtam, de megkockztattam.