|
Hamarosan kezdnk! |
|
2012.01.16. 10:40 |
|
Itt az ideje vgre az edzseknek!
Janur 25-n a szokott idpontban s helysznen megkezddik a felkszls a 2012-es v tavaszra. Ha mr elfelejtettk volna: Siketek plya 19:00 lesz a szerdai kezds, pnteken pedig 18:30-kor ugyanott. Teremben nem edznk,mert nem frnnk el.
Mg az edzsek eltt most htvgn is lesz program: az NBII-nek, szombaton 16-tl Kolozsvrin kisplys bajnoksg, illetve msnap egykor az Astra U17-tel edzmeccs. A ZS 11-kor jtszik a Kormnyrrel. mindkt mrkzs a Siketek mfvn lesz.
|
 |
Gyzelem kisplyn, ezzel kezddtt a 2012-es v az NB II-nek |
|
2012.01.13. 17:09 |
|
Folytatdott a kisplys bajnoksg az NB II. szmra, 2012.01.07-n szombaton.
Ezen a htvgn a Alle csapata volt ellenfelnk, akiknl szintn jtszik pr NB II-es jtkos, gy nagy csatra volt kilts.
De a csata elmaradt, mert az ellenfelnk nagyon tartalkosan ll ki ellennk. gy a vge 10-0 ide, knnyed jtk s glzn lett a mrkzs vge. G: Farkas K 2, Horvth F 2, Kkai K 2, Nmeth T 2, Ktai L, ng.
Folytats: 2012.01.21 szombat
Hajr Metis!
Mszros Lszl
|
 |
Sorsols! |
|
2012.01.09. 14:51 |
|
A BLSZ tavaszi sorsolsa,egyelre idpontok nlkl felkerlt!
|
 |
. |
|
2011.12.31. 16:20 |
|

Mindenkinek.:)
|
 |
Boldog karcsonyt! |
|
2011.12.27. 22:10 |
|

Boldog, bks karcsonyt mindenkinek!
|
 |
A „ZS” csapatunk is egy tornval zrta a 2011-es vet. |
|
2011.12.27. 22:07 |
|
Ercsibe kaptunk meghvst egy 8 csapatos teremtornra, 12.18-n, vasrnap.
Kt ngyes csoportban kzdttek a csapatok.
1 cs: Arisz, Ercsi TSK, Pnzgyr SE, Metis NFC
2 cs: Hegyvidk SE, Monor SE, ASI, Vnusz
Eredmnyeink a csoportban:
Ercsi- Metis 0-1 G:Jeszenszki K.
Metis – Arisz 1-2 G: Horvth F
Pnzgyr SE- Metis 1-1 G: Horvth F
hetesekkel 3-4 Metis
Eldnt:
Hegyvidk- Metis 1-1 G: Kkai K
hetesekkel 3-1 Hegyvidk
3.-4. hely:
Metis – ASI 0-0
hetesekkel 1-3 ASI
Torna vgeredmnye: 1. Arisz
2.Hegyvidk SE
3. ASI
4. Metis NFC
5. Pnzgyr SE
6. Monor SE
7. Vnusz
8. Ercsi TSK
Gratullok a 4. helyhez!
Hajr Metis 2012-ben is!
Mszros Lszl
|
 |
Vgetrt a 2011. v az NBII-es csapat szmra! |
|
2011.12.27. 22:03 |
|
A 2011. v utols jtknapja volt 2011.12.17-n, szombaton, a II.kerleti Kolozsvri Tams utcban. Ellenfeleink a VPG illetve az MKB csapatai voltak. Elszr a VPG ellen jtszottunk egy j mrkzst a vge 4-1 ide G: Farkas K, Horvth F, Szirczki E 2.
Majd kvetkezett az MKB lelkes csapata- a vge 8-1 ide. G: Horvth F 4, Kkai K 2, Farkas K, Romn I.
Folytats 2012. janurban
Mszros Lszl
Hajr Metis
|
 |
Folytatdott a terembajnoksg az NBII-nek! |
|
2011.12.27. 22:01 |
|
A 3-4. fordulval folytatdtak a kzdelmek a kisplys bajnoksgban december 10-n, szombaton a II. ker Kolozsvri Tams utcban lv mfves plyn. Csapatunk a Pinkbull illetve az APEH csapatai ellen lptek plyra.
Els mrkzst a Pinkbull lelkes csapatval vvtuk. Ellenfelnk meglepett bennnket, mert egy szp gllal vezetst szerzett. De ezt nem sokig tudtk tartani, hisz hamar sikerlt glt szereznnk. Aztn mg egyszer kapunkba talltak, de a vge 6-2 a javunkra. G: Tasndi R, Surnyi E, Farkas K, Kkai K, Szirczki E 2.
Msik ellenfelnk az elmlt bajnoksg gyztese, az APEH volt. J mrkzs el nztnk, techniks, j csapat ellen kellett jtszanunk. Kezds utn nem sokkal glt szereztnk, aztn kezddtt a csata, helyzet itt is, ott is, de nem sokkal a flid vge eltt hibnkat kihasznlva egyenltettek. A msodik jtkrszben szintn mi szereztk meg a vezetst, jl is ment a jtk, helyzetek egyms hegyn-htn, de a vgn egy eladott labdbl egyenlteni tudott ellenfelnk a vge 2-2 G: Tasndi R, Szirczki E.
|
 |
vzr |
|
2011.12.16. 16:48 |
|
Idn is, mint mindig megtartotta szezonzr bulijt a Metis csald 2011.12.09-n, pnteken a Siketek plyn a bfben.
Kovcs Krisztin nyitotta a sort s beszdet tartott a „ZS” csapatot rtkelve. Utna Mszros Lszl elszr az NBII-es csapat, majd a „ZS” csapatra is kitrve az egsz Metis csald 2011-es vt rtkelte. Ez az v felemsra sikerlt eddigiekhez kpest. De ht nem lehet minden v sikeres. Idn is voltak szp szmmal djazottak me a lista lejjebb:
Boldog s Bks nnepeket kvnok mindenkinek.
Mszros Lszl
HAJR METIS 2012ben is!
|
 |
|