ÉVZÁRÓ (LEZÁRTUK A SZEZONT)

2015.06.20. 12:36

Megtartotta évzáró buliját a csapat új törzshelyén a PAJTA sörözöben 2015.06.19-én péntek este.

A csapatkapitányok és az elnökúr beszédei után kiosztásra kerültek a jól megérdemelt díjak. A „ZS” a

bajnoki érmeket, míg a Green a bronzérmét vehette át, illetve az első csapat azon hölgyeményei vehették át

az aranyérmüket akik a pályán nem tudtak a csapattal ünnepelni az utolsó bajnoki meccs után.

Ezt követően a különdíjak is kiosztásra kerültek, két

kategóriában ÉV JÁTÉKOSA ÉS GÓLKIRÁLYNŐ.

2015.06.13. 21:42

III.Kerület otthonában játszottunk 2015.06.10-én szerdán.

Ellenfelünk mindig meg akarta rángatni a bajszunkat, igaz ebben a szezonban már sikerült is egyszer.

Szóval a meccs ebből kiindulva izgalmas is lehetett volna, de.

Ezen a napon a hazai csapat elveszett formáját kereste és nem volt túl acélos. A meccs elejétől kezdve

domináltunk, de csak a félidő végefele szereztük meg a vezetést, akkor 2perc alatt kétszer is bevettük

ellenfelünk kapuját. A hazaiak néha jutotak el a kapunkig amit a védelmünk levadászott. félidő 0-2

A második játékrészben már mindenki felszabadultan játszott, igaz, itt csak egy gólt szereztünk. A cseréknek

köszönhetően azért volt pozitív változás.

III.KER.TVE – METIS NFC 0-3 (0-2)

G: CSÁSZÁR A, HALÁSZ E, GLEICH B

GRATULÁLOK A BAJNOK CSAPATOMNAK

ML

Könnyed győzelem Csepelen

2015.06.08. 19:19

Csepelen vendégeskedett nagycsapatunk 2015.05.31-én vasárnap.
Rangadónak indult, edzőmeccs lett belőle.

Jól kezdtünk, hisz hamar vezetést szereztünk szép
egyéni és csapat megoldások révén. A hazaiak ritkán tudtak eljutni a kapunkig. Minden csapatrészünk
stabil volt.
A félidő 0-6.
A második játékrész pedig már csak lötyögés volt, de így is szereztünk 4 gólt. A vége:

Hidegkúton győzedelmeskedett a GREEN

Hidegkút vendégei voltunk 2015.05.31-én vasárnap.

Számunkra tét nélküli volt ez a találkozó, ennek ellenére  egy jó iramú mérkőzésen egy sportszerű

játékunkba. Ennek meg is lett az eredménye hisz rövid ídőn
belül 3 gólt is szereztünk. Azaz megnyugtattuk magunkat.

BAJNOK CSAPAT BAJNOK CSAPAT

Vácon vendégeskedett a ZS 205.05.24-én vasárnap.
Fontos meccs állt előttünk hisz ha győztesen hagyuk el a
pályát akkor történelmet írunk az utolsó meccstől
függetlenül.

A meccs jól indult hisz csapatunk teljes mértékben átvette
az irányítást, ellenfelünk  a saját kapu előtt védekezett és
onnan próbált veszélyes támadásokat kialakítani.

fontos számunkra. Hisz olyan dolog előtt állunk,
ami mindenkinek nagy dicsőség az életében.

A hazaiak a bajnoki címért, míg mi a bronz éremre hajtunk,
Így ez a meccs igen izgalmasnak igérkezett.

2015.05.25. 14:07

Kormányőr vendégei voltunk 2015.05.16-án szombaton.

Masszív ellenfél fogadott bennünket, minek meg is lett a vége, az első félidőben rendre elpuskáztuk a

helyzeteinket, míg ellenfelünk néha jutott el helyzetekig. A második félidőben aztán már rögtön a

kezdés után betaláltunk FARKAS K-révén, ezzel kisebb megnyugvást hozva a csapatra. De nem kellett sokat

várni a következő gólunkra, egy szép támadás végén egy igen jól eltalált KUCSERA L lövés talált utat a

hazaiak kapujába. Majd a vége előtt nemsokkal a tavasz meglepetés embere Császár A is betalált, ezzel

Napi bölcsesség

Meg kell dolgoznod az irigységért, az együttérzést pedig ajándékként kapod. (Sebastian Vettel)

A teljesítőképességünk határa sokkal messzebb van annál, mint amit gondolunk magunkról. (Kemény Dénes)

ISMERD FEL A GYENGESÉGEIDET. JAVÍTS A GYENGESÉGEIDEN, AMÍG ERŐSSÉGEIDDÉ VÁLNAK. HA EGYLÁBAS VAGY, FEJLESZD A MÁSIKAT. ELÉG ERŐS VAGY? BELEVALÓ VAGY? SZENVEDÉLYES VAGY? VAGY CSAK DÜHÖS? FELEJTSD EL A BUTASÁGOKAT. MELYIK VAGY: VEZÉREGYÉNISÉG VAGY ZONGORACIPELŐ? CSATAHŐS VAGY ALIBI JÁTÉKOS? FŐSZEREPLŐ VAGY STATISZTA? KITARTASZ VÉGIG?NA ÉS A HOSSZABBÍTÁS? ELVÁLLALNÁD A BÜNTETŐT? BÍZNA BENNED AZ EDZŐD? BERÚGNÁD? BETALÁLSZ AZ ÖTÖSRŐL? A TIZENHATOSRÓL? NA ÉS A FÉLPÁLYÁRÓL? NYAKADON A VÉDŐVEL? ELSŐKÉNT ÉRKEZEL AZ EDZÉSRE? UTOLSÓKÉNT MÉSZ EL? ELÉG GYORS VAGY? AZT MONDJÁK FEJBEN DŐL EL. MI VAN A TE FEJEDBEN? MENNYIRE KOMOLYAN AKARSZ FUTBALLISTA LENNI?FEJLŐDJ! LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE....

Szavazás
Lezárt szavazások

Linkek

Chat

Látogatók száma
Indulás: 2007-05-26

Florence Pugh magyar rajongói oldal. Ismerd meg és kövesd az angol színésznõ karrierj&#232;t!    *****    Fele királyságomat nektek adom, hisz csak rátok vár ez a mesebirodalom! - Új menüpont a Mesetárban! Nézz be te is!    *****    DMT Trip napló, versek, történetek, absztrakt agymenés:)    *****    Elindult a Játék határok nélkül blog! Részletes információ az összes adásról, melyben a magyarok játszottak + egyéb infó    *****    Florence Pugh Hungary - Ismerd meg az Oppenheimer és a Dûne 2. sztárját.    *****    Megnyílt az F-Zero Hungary! Ismerd meg a Nintendo legdinamikusabb versenyjáték-sorozatát! Folyamatosan bõvülõ tartalom.    *****    A Cheer Danshi!! nem futott nagyot, mégis érdemes egy esélyt adni neki. Olvass róla az Anime Odyssey blogban!    *****    A 1080° Avalanche egy méltatlanul figyelmen kívül hagyott játék, pedig a Nintendo egyik remekmûve. Olvass róla!    *****    Gundel Takács Gábor egy különleges könyvet adott ki, ahol kiváló sportolókkal a sport mélységébe nyerhetünk betekintést.    *****    21 napos életmódváltás program csatlakozz hozzánk még!Január 28-ig 10% kedvezménnyel plusz ajándékkal tudod megvásárolni    *****    Szeretne egy olyan általános tisztítószert ami 333 felmosásra is elegendõ? Szeretne ha csíkmentes lenne? Részletek itt!!    *****    Új játék érkezett a Mesetárba! Elõ a papírral, ollóval, és gyertek barkácsolni!    *****    Tisztítószerek a legjobb áron! Hatékonyság felsõfoka! 333 felmosásra elengedõ általános tisztítószer! Vásároljon még ma!    *****    Hayashibara Megumi és Okui Masami rajongói oldal! Albumok, dalszövegek, és sok más. Folyamatosan frissülõ tartalom.    *****    A legfrissebb hírek a Super Mario világából és a legteljesebb adatbázis a Mario játékokról.Folyamatosan bõvülõ tartalom.    *****    333 Felmosásra elegendõ! Szeretne gazdaságosan felmosni? Szeretne kiváló általános tisztítószert? Kiváló tisztítószerek!    *****    Ha tél, akkor téli sportok! De akár videojáték formájában is játszhatjuk õket. A 1080°Snowboarding egy kiváló példa erre    *****    Egy asztrológiai elemzés,sok segítséget ad,életünk megtervezéséhez,rendeld meg és küldök egy 3 éves éves elõrejelzést is    *****    Szeretne leadni felesleges kilókat? Szeretné méregteleníteni és tisztítani szervezetét?Csatlakozzon a programhoz még ma!    *****    A horoszkóp a lélek tükre, kezd az évet azzal, hogy belenézel, én segítek értelmezni amit látsz. A saját akaratod dönt!